Práve čítate:
Mohlo by sa Vám páčiť:

2. kolo Race for Fun

Je sobota 5. decembra 2015 a práve sa začína 2. kolo súťaže Race for fun, ktorej organizátorom je SC Košice.

Miestom preteku je opäť Hádzanárska hala na Alejovej ulici a my aj v tomto kole máme bohaté zastúpenie. RRTC reprezentujú Michal Hrinko, Lukáš Vírosko, Kristián Tomčo, Viliam Vaňo a William Ontko. Z dievčat majú zastúpenie Lea Čepkeová, Júlia Revická a Laura Martonová. Za krúžok Inline korčuľovania ZŠ Bukovecká nastúpili Natália Balogová, Dominika Matušová a Samuel Leško. Kvôli ochoreniu nám chýba Maťko Hrinko.

Toto kolo súťaže Race for fun je súčasťou Slovak indoor inline open. Účastníci tohto preteku súťažia len so súpermi vo svojej kategórií. Jazdí sa formou semifinále a finále na 3. kolá a potom nasleduje záverečné superfinále na 5 kôl. Deti si tu porovnávajú silu a skúsenosti s vekovo seberovnými, čím si vedia reálne porovnať svoje kvality.

A tu sa opäť ukázala poctivá práca trénera so svojimi zverencami. Naše deti boli odmenené v predmikulášsky večer krásnymi umiestneniami. V kategórii Nádej II. dievčatá sa Lea Čepkeová umiestnila na 1. mieste., Júlia Revická na 4. mieste, Laura Martonová na 5. mieste, Natália Balogová na 6. mieste a Dominika Matušová na 7. mieste. V kategórii Nádej II. chlapci si 1.miesto vybojoval Lukáš Vírostko, 2. miesto Kristián Tomčo, 3. miesto Viliam Vaňo, a 4. miesto William Ontko. Na 5. mieste sa umiestnil Samuel Leško, pre ktorého to bol premiérový pretek. V kategórii Nádej I. chlapci sa po malej kolízii so súperom Michal Hrinko umiestnil na 5. mieste.

Všetkým blahoželáme a prajeme veľa úspechov aj v treťom, záverečnom kole Race for fun, ktoré sa bude konať 6. februára 2016.


© 2015 by Lukas Benedik