Práve čítate:
Mohlo by sa Vám páčiť:

Večerný beh Prešovom

Dňa 7. 5. 2016 sa konalo jedno z najstarších atletických podujatí na Slovensku: 56. ročník Večerného behu Prešovom. Je to obľúbené športové podujatie, ktoré priláka do historického centra mesta Prešov množstvo bežcov a korčuliarov všetkých vekových kategórií. Na týchto pretekoch samozrejme nemohli chýbať ani naše deti, z klubu RRTC Development v zastúpení dievčat Lea Čepkeová, Natália Baloghová, Júlia Revická, Laura Martonová a chlapcov - Lukáš Vírostko, Kristián Tomčo, Viliam Vaňo, Michal Hrinko a za krúžok inline korčuľovania ZŠ Bukovecká Martin Hrinko.

V kategórii do 10 rokov boli najúspešnejší Kristián Tomčo a Lea Čepkeová na 1. mieste, 2. miesto patrilo Viliamovi Vaňovi a Natálii Baloghovej a na 3. mieste sa umiestnili Martin Hrinko a Júlia Revická. V kategórii od 11-14 rokov si vybojovali 2. miesto Michal Hrinko a 3. miesto Lukáš Vírostko. Pochvala patrí aj Laure Martonovej, ktorá síce medailu nezískala, ale bojovala zo všetkých síl a umiestnila sa na 4. mieste.

Veľká vďaka patrí trénerovi a trénerkám, ktorí vedú naše deti k týmto výkonom, bojovnosti, vytrvalosti a samostatnosti. Všetkým deťom blahoželáme, prajeme veľa úspechov a tešíme sa na ďalšie preteky.


© 2015 by Lukas Benedik