Práve čítate:
Mohlo by sa Vám páčiť:

Spišska Nová Ves 2016

Dňa 3. Júna 2016 sa uskutočnilo 2. kolo Slovenského pohára Spišského polmaratónu v inline korčuľovaní dospelých a juniorov spoločne so Spišským pohárom žiakov. V krásnom prostredím historického centra Spišskej Novej Vsi sa uskutočnilo zápolenie inline korčuliarov na ktorom sa zúčastnili aj deti z nášho tímu. Aj napriek hrozbe dažďa počasie vydržalo a po skončení športového zápolenia deti z tímu RRTC dosiahli krásne úspechy. Umiestnenie v kategóriách bolo nasledovné:

Mladšie žiačky: / 1450 m /

3. miesto Lea Čepkeová

4. miesto Laura Martonová

5. miesto Natália Baloghová

6. miesto Júlia Revická

Mladší žiaci: / 1450 m /

1. miesto Lukáš Vírostko

2. miesto Kristián Tomčo

3. miesto Wiliam Ontko

4. miesto Viliam Vaňo

Starší žiaci: / 2900m /

2. miesto Michal Hrinko


© 2015 by Lukas Benedik